Vairāk bildes (19) ektornet
 

Līduma iela 8A

Tips: Dzīvoklis
Mērķis: Pārdot
Vieta: Latvija, Rīga, Līduma iela 8A
 
Platība: 56,6 m2 - 76,1 m2
Stāvi: 5
Cena: 54 400,00 €  (38 232,54 LVL) - 73 500,00 €  (51 656,09 LVL)
 
Pārdevējs: Andris Vējiņš, andris.vejins@ektornet.lv, Telefona numurs (+371) 67 444 239, Telefona numurs (+371) 25 959 096
Objekta apraksts

Pārdod dzīvokļus Mežciemā

Šis piecstāvu nams uz apkārtējo ēku fona izceļas ar atraktīvu krāsainu stikla logu, koka dēlīšu un gaiša dekoratīvā apmetuma salikumu fasādes apdarē, padarot to par vienu no individuālākajām Mežciema ēkām.

Dzīvokļu apraksts

Pārdošanā piedāvājam 24 jaukus vienas līdz četru istabu dzīvokļus platībās no 56 m2 līdz 139 m2. Lielai daļai dzīvokļu ir arī no 5 m2 līdz pat 42 m2 plaši balkoni un terases. Papildus plašuma sajūtu un gaišumu dzīvokļos nodrošina franču balkoni.

Dzīvokļi tiek piedāvāti jau ar pilnu iekšējo apdari. Grīdas klātas ar laminātu, sienas – ar tapetēm vai krāsotas. Vannas istabās iebūvēta santehnika un to grīdas un sienas ir flīzētas. Dzīvokļiem ir energoefektīvi pakešu logi, finierētas iekšdurvis un metāla ārdurvis.

Ēkas apraksts

Nams celts 2008.gadā. Gaitenī grīdas klātas ar flīzēm vai paklāju, kāpņutelpā iebūvēts lifts. Pie nama ārdurvīm izbūvēta neliela uzbrauktuve. Ārdurvis slēdzamas ar kodu un katrā dzīvoklī iebūvēts domofons.

Siltumu un karsto ūdeni namā nodrošina autonoms gāzes apkures katls. Pārējos komunālos pakalpojumus sniedz Rīgas pašvaldības uzņēmumi.

Katram dzīvokļa īpašniekam piedāvājam arī pazemes stāvvietu savai automašīnai. Nama pagalms ir labiekārtots, apgaismots un apzaļumots, tajā iekārtots bērnu rotaļu laukums un apstādījumi.

Apkārtne

Nams atrodas uz klusās Līduma ielas, taču pavisam netālu no galvenajām Mežciema ielām ar ērtu satiksmi uz pārējo Rīgu.

Dažu minūšu brauciena attālumā ir vairākas pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī pamatskola un vidusskola, Rīgas motormuzejs un Biķernieku kompleksā sporta bāze, lielveikali „Sky”, „Rimi”, „Elvi”, Biķernieku, Šmerļa un Juglas meži ar speciālām gājēju un riteņbraucēju taciņām, Gaiļezera slimnīca. Tikai pārsimts metru attālumā ir 5. un 21. autobusa, kā arī 14. un 18. trolejbusa pieturvietas.

*atkarīgs no mājokļa veida un būvniecības gada
**summa, ko samaksā visa perioda laikā, pie nosacījuma,ka likme visu kredīta periodu ir nemainīga
***aprēķinātais ikmēneša maksājums ir informatīvs un var mainīties atkarībā no aizdevuma summas, procentu likmes un atmaksas termiņa
 

Uzdodiet savu jautājumu par mājokļa vai aizdevuma iespējām.

Lai saņemtu atbildi, lūdzu, ierakstiet savu kontaktinformāciju. Atbildi saņemsiet 1 darba dienas laikā.

 

Īstenojiet ieceri par jaunām mājām kopā ar savu banku
Piesakieties konsultācijai pa tālruni 67 444 444

Pieteikties konsultācijai

*Iesniedzot jautājumu vai piesakoties konsultācijai Jūsu piekrītat, ka Swedbank" AS Jūsu iesniegtos datus izmantos, lai sniegtu atbildi uz uzdoto jautājumu un/vai sazinātos ar Jums. Vairāk par par personas datu apstrādi "Swedbank" AS.
Get Adobe Flash player